En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Acıbadem Sports

Acıbadem Fitness Club; basketboldan futbola, yogadan pilatese, voleybol sahasından fonksiyonel antrenman alanına ve Synergy 360 ile sporu sağlıkla yapmak isteyen herkese dinamik ve yepyeni bir yaşam tarzı sunar. Acıbadem'in sportif yüzü Acıbadem Sports, Fitness Club bölümüyle enerjinizi artırıp ruhunuzu dinlendirir ve yaşam kalitenizi artırır. 4.500’m2'lik geniş alanıyla dikkat çeken tesiste; fitness alanı, çim saha, koşu pisti, basketbol sahası ve diğer sporlar için birçok olanak mevcut. Basketbol, masa tenisi, zumba, yoga fit, cycle stüdyoları ve kişiye özel vücut analizleri de Club üyelerinin hizmetine sunulur. Spordan sonra rahatlamak isteyenleri de düşünen Fitness Club; masaj, sauna, SPA ve Spor Cafe'siyle size özel sağlıklı hizmet anlayışını sürdürür.


Eğitmenlerimiz


Hizmetlerimiz

 • Fitness Club
 • Spora Başlarken
 • Diyetisyen
 • El Ayak Sağlığı Merkezi


 • GYM CARDIO

  Sports Club’ın geniş, ferah Gym Cardio alanı egzersizinizi rahat ve konforlu bir şekilde yapmanızı sağlar. Uzman eğitmenlerimiz ve son teknoloji fitness ekipmanlarımızla hedeflerinize daha sağlıklı ve hızlı ulaşırsınız.

 • STUDYO DERSLERİ

  Grup motivasyonu ile çeşitli stüdyo derslerini yaparken kendinizi daha iyi ve sağlıklı hissedersiniz. Ders programında Zumba’dan Yoga Fit’e, Pilates’den Spinning’e kadar tüm stüdyo derslerini bulabilirsiniz.

 • PILATES

  Uzman eğitmenler eşliğinde birebir özel ders alarak denge, esneklik ve güç kazanabilirsiniz. Postürünüzdeki düzelmeyi 10 ila 20 derste göreceksiniz.

 • BASKETBOL / VOLEYBOL SAHALARI

  Tek başınıza veya arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilir sizler için düzenleyeceğimiz turnuvalarda sporun ve kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 • PERSONAL TRAINING

  Size özel bir antrenörle çalışmak, ideal vücuda sahip olmanın en etkili yollarından biridir. Personal Training’i en doğru şekilde profesyonel eğitmenler eşliğinde Acıbadem Sports’ta tecrübe edeceksiniz.

 • KOŞU PİSTİ

  Fitness Club'da koşmak farklıdır; dilerseniz koşu bandında, dilerseniz ona bağlı kalmadan, kapalı alanın iki kulvarlı tartan pistinde koşabilirsiniz. Performans antrenörlerimizin vereceği programlarla derecenizi sürekli geliştireceksiniz.

 • SYNERGY 360 ve FONKSİYONEL ANTRENMAN ALANI

  Synergy 360, birçok dinamik egzersizlerin yapıldığı fonksiyonel antrenman alanı... Dünyanın en son fitness trendlerinden Synergy 360 ile isterseniz özel ders alabilir, isterseniz bireysel antrenman programınızı uygulayabilirsiniz.

 • MASA TENİSİ

  Olimpiyat sporu olan masa tenisi keyfini Acıbadem Sports’ta yaşayacaksınız.

 • SPOR SPA

  Günlük hayatın akışından yorulanlar ve uzaklaşmak isteyenler için Spor SPA... Spor SPA'da yenilenecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 • SENTETİK ÇİM SAHA

  FIFA standartlarındaki sentetik çim sahamızda antrenman programlarınızı yapabilir, futbol oynayabilirsiniz.


 • KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

  Fitness Club’ın eğitmenleri tarafından antrenman programının başında çıkarılan planlamadır. Öncelikle vücut analizlerinin sonuçları değerlendirilir, ardından kişinin vücuduna en uygun antrenmanlar belirlenerek program hazırlanır. Programın düzenli olarak uygulanmasıyla beraber eğitmen kararıyla her 6 ila 8 haftada bir antrenman programı değiştirilir ve kişinin hedeflerine yönelik yeni program oluşturulur.


DOĞRU BESLEN FORMDA KAL

Beslenme, hayatın ön koşulu olan sağlığımızın belirleyicisidir. Sağlık ise fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden iyi olmaktır. Sağlığınızı koruyarak kilo vermek istiyorsanız, yaptığınız diyetin sizin ruh haliniz, fiziksel özellikleriniz, beslenme alışkanlıklarınız, fiziksel aktivite düzeyiniz, sağlık durumunuz ve sosyal ortamınız dikkate alınarak tamamen size özel planlanması gerekir.

Acıbadem Sports'ta detaylı vücut analizi ile metabolizma hızınız, vücut yağ-kas dengeniz, metabolik yaşınız hesaplanarak uzman diyetisyen tarafından 'kişiselleştirilmiş diyet' programınız oluşturulur. Bu sayede sağlıklı ve kalıcı kilo kaybı sağlayabilir; düzenli egzersiz ve doğru beslenmeyi yaşam şekliniz haline getirebilirsiniz.

Doğru beslenme neler kazandırır?

➔ Yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı edinirsiniz.

➔ Hayatınızın içine yerleştirebileceğiniz beslenme önerileri ile mutlu olursunuz.

➔ Besin değişim listeleri ile verdiğiniz kiloyu korumayı öğrenirsiniz.

➔ Kas ve su kaybı değil, yağ kütlesinden ağırlık kaybedersiniz.

➔ Vücut ağırlığı ve vücut yağ oranınız ideal aralıklarda olur.

➔ Spor yapan kişilerin performansı yükselir.

➔ Spor yapan kişiler yüksek konsantrasyon ve dikkat sağlayarak antrenmanın etkinliğini artırabilir.

➔ Spor sırasında hastalık ve sakatlanma riski azalır.

➔ Çocuk sporcuların büyüme ve gelişmesi beklenen düzeyde gerçekleşir.

Acıbadem Sports Beslenme ve Diyet Bölümü'nde Sunulan Hizmetler

• Bireysel Beslenme Danışmanlığı ve Kilo Yönetimi (kilo alma – kilo verme-kilo koruma)

• Egzersiz ve Spor Yapanlar için Beslenme

• Pofesyonel Sporcular için Beslenme

• Hastalıklarda Beslenme (diyabet, insülin direnci, hipoglisemi, hiperkolesterol gibi)

• Hamilelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme

• Çocuk Beslenmesi

• Genç ve Adolesan Sporcularda Beslenme

Tıpkı beslenme gibi egzersiziniz de size özel olmalıdır. Acıbadem Sports'ta, sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmanız için sporunuzu doğru diyet ile birleştiriyoruz.

Diyet paketleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...

Bilgi için: (212) 261 42 42

acibademsports.com

Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak

BESLENME VE DİYET UZMANI DUYGU GENCEL

Duygu GENCEL, 2014 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu.

2014 yılında Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde ‘Farklı Beden Kitle İndeksine Sahip Üniversite Öğrencilerinin Fiziksel Aktivite Yapmalarını Kolaylaştıran ve Zorlaştıran Etmenlerin Değerlendirilmesi’ başlıklı teziyle “Sporcu Beslenmesi” alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Kariyerine Aralık 2014 yılında "Şişli Sports International"' da başlayan Duygu GENCEL, Mart 2016'da "Medilab" kurumuyla çalışmaya başlayarak bünyesinde bağlı olan hastalara diyet danışmanlığı verdi. Nisan 2016 itibariyle de "General Electric", Mayıs 2016 itibariyle de "Glaxo Smith Kline" firmalarında şirket diyetisyeni olarak görev aldı.

Proje bazlı olarak Nisan 2016' da "U-20 Erkek Milli Basketbol Takımının" şampiyona öncesi takım kamplarında bulunan Duygu GENCEL, Eylül-Mayıs 2017 tarihleri arasında "Eczacıbaşı Vitra Kadın Voleybol Takımına” destek verdi.

Ocak 2017 itibariyle, Acıbadem Sports'ta poliklinik ve spor diyetisyeni olarak görev yapan Gencel, aktif olarak “İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü” takım diyetisyenliği görevini de sürdürmeye devam etmektedir.

Medikal el bakımı nedir?

Ellerimiz, yüzümüzden sonra vücudumuzun dış etkilere en açık bölgeleridir ve bu nedenle de aynı yüz bakımı gibi özel bakıma ihtiyaçları vardır. Ellerde ayrı ayrı bakım gerektiren cilt ve tırnak dokuları bulunur. Hem estetik hem de hijyenik açıdan çok önemli olan el tırnakları pek çok hastalığın taşıyıcısı olabilir. Ayrıca ellerin estetik açıdan cerrahi yollarla gençleştirilmesi söz konusu olamadığı için el bakımı daha çok önem kazanır.

Deride oluşan güneş yanıkları, yaşa bağlı lekelenmeler, nasırlar ve keratinleşmeler, tırnak batması, mantar oluşumu, deformasyonlar ve tırnak kalınlaşması sık rastlanan el sorunları arasında yer alıyor. ASMER işbirliği ile hizmet veren El ve Ayak Bakım Merkezi’nde medikal el bakımı, hem ellerdeki bu tür sorunları gideriyor hem de koruyucu özelliği ile yeni sorunlar yaşanmasının önüne geçiyor.

Merkezde haftalık uygulanan peelingler, nasırlaşma ve keratinleşmelerin özel yöntemlerle tedavisi ve tırnaklarda oluşan problemlere çözüm getiren medikal el bakımı uygulamaları yapılıyor. Günlük bakımların yanı sıra, uygun aralıklarla medikal el ve ayak sağlığı bakım merkezlerinde, uzman kişiler tarafından, hijyenik ortamda, steril cihazlarla, uygun ürünlerle yaptırılan el bakımları sağlıklı sonuçlar veriyor.

Neler yapılıyor?

- Ellerin bakımında her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmak, bakımlı görüntüyü korumanın yanı sıra sıcak, soğuk, güneş, duman, deterjan, sabun ve benzeri dış etkilere karşı ellerin dayanıklılığını arttırır. Ayrıca haftalık olarak uygulanacak peelingler, ellerdeki ölü dokuyu temizler, güneşten ya da yaşlılıktan oluşabilecek lekelenme riskine karşı cildi tazeler. Yaz aylarında yüze uygulandığı şekilde güneş koruyucu uygulanması, ellerin foto yaşlanmadan (güneşe bağlı yaşlanma) korunması için önem taşır.

- Ellerin üzerinde, parmak uçlarında ve avuç içlerinde oluşabilecek nasırlaşmalar ve keratinleşmeler medikal el bakımında uygulanan özel yöntemlerle temizlenir. Ayrıca yine uzmanlar tarafından tedavi edilen bölgenin korunması için özel ürünler önerilir ve uygun aralıklarla kontroller sağlanarak takip gerçekleştirilir.

- Hatalı yapılan manikürlerde, tırnak kenarlarında doğal olarak bulunan ve tırnağın canlı bölümünü dış etkilerden, enfeksiyonlardan koruyan et daha derin olarak alınabiliyor. Bu durum, tırnak yatağının ve buna bağlı olarak bir süre sonra uçtan derinlere doğru parmağın her türlü dış etkiye açık hale gelmesine neden oluyor. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen medikal el bakımında, bu et bölümü kesilmeden geriye doğru itilir. Tırnak üzerinde kalan partiküller de özel uçlar yardımıyla temizlenir. Tırnak kenarındaki etlerin kesilmemesi ve her seferinde daha derinlere doğru işlem yapılmaması, uzun süre manikür yapılan tırnaklardaki pençeleşme görüntüsünü de önler.

- Genellikle ayak tırnaklarında görülen bazı problemler el tırnaklarında da oluşabilir. Tırnak batması, mantar oluşumu, deformasyonlar ve tırnak kalınlaşması el tırnaklarında da görülebilen problemler arasında yer alır. Elde oluşan bu problemlerin giderilmesi ve tekrarının önlenmesi için medikal el bakımı gerekir.

Medikal ayak bakımı nedir?

Bir ömür boyu vücudun yükünü taşıyan ayaklarda zaman içinde farklı sağlık sorunları ortaya çıkabiliyor. Kemik ve eklem deformasyonları, batık tırnak, nasır, siğil, tırnak ya da deri mantarı ve terlemeye bağlı sorunlar en sık rastlanan ayak sorunları arasında yer alıyor. ASMER işbirliği ile hizmet veren El ve Ayak Bakım Merkezi’nde medikal ayak bakımı, hem ayaklardaki bu tür sorunları gideriyor hem de koruyucu özelliği ile yeni sorunlar yaşanmasının önüne geçiyor.

Estetik ve sağlığa yönelik yapılan medikal ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi uygulamaları yapılıyor. Tıbbi cihazlar ve özel freze uçlu cihazlarla yapılan bu bakım sayesinde güzel, estetik ve sağlıklı ayaklara sahip olmak mümkün.

Neler yapılıyor?

1. Diyabetik ayak bakımı

2. Batık tırnak bakımı

3. Kalınlaşmış / Mantarlı tırnak bakımı

4. Deforme tırnak bakımı

5. Ortez uygulamaları

6. Jel sistemi

7. Nasır bakımı

8. Deri deformasyon, sertleşme ve kalınlaşma bakımı

9. Çatlak topuk bakımı

1. Diyabetik ayak bakımı

Diyabetik hastaların en sık yaşadığı ikincil sorun ayaklarında ortaya çıkan dolaşım bozukluğu ve his kaybıdır. Hastaların ayaklarında cilt incelmesi, soğukluk, solukluk ile birlikte sıcağı, soğuğu, dokunmayı ve ağrıyı hissetmeme kendini gösteriyor. His kaybından dolayı ayaklarındaki yaralanmaların farkına varamayan diyabet hastalarında kan akışının az olması da iyileşmeyi zorlaştırıyor. Hastaların ayaklarında çıkan ufak problemler ihmal edilmesi halinde ciddi komplikasyonlara yol açabiliyor. Bu nedenle diyabet hastalarının ayak bakımının da özel olması gerekiyor. Acıbadem Hastaneleri’nde, diyabetik hastaların hassasiyetleri göz önüne alınarak ayak bakım ve tedavilerinde kesici pens ve sivri uçlu aletler yerine özel cihazlar kullanılıyor. Ayrıca diyabet hastalarına cildi besleyen özel ayak ürünleri öneriliyor.

2. Batık tırnak bakımı

3TO adı verilen tel sistemi sayesinde batık tırnağın cerrahi olarak çekilmesine gerek kalmıyor. 3TO ile tırnağın tekrar batması da engelleniyor.

3. Kalınlaşmış (Grifotik)/Mantarlı tırnak bakımı

Kalınlaşmış tırnaklar ağrısız, acısız ve kanamasız şekilde inceltiliyor. Gerekiyorsa jel sistemi uygulanıyor.

4. Deforme tırnak bakımı

Deformasyona uğramış, darbe sonucu ya da farklı nedenlerle şekli bozulmuş tırnaklar tekrar şekillendiriliyor.

5. Ortez uygulamaları

Parmak duruş veya basış bozukluğundan dolayı meydana gelen deformasyonlar, kişinin ayağına özel destek malzemesi hazırlanarak düzeltiliyor. Bu sayede deformasyona bağlı ağrı ve hassasiyet gideriliyor.

6. Jel sistemi

Kalınlaşmış, deforme ve batık tırnaklarda, tırnak yatağının düzeltilmesi için uygulanıyor. Jel sistemi ile mantarlı tırnaklarda tedavi süreci kısaltılıyor. Ayrıca tırnakta kalınlaşmadan veya mantardan dolayı oluşan rahatsız edici kötü görüntü ortadan kaldırılıyor.

7. Nasır bakımı

Nasır tabakaları cihaz ile acı vermeden temizlenirken, baskının (basıncın) oluştuğu bölge korunmaya alınarak tekrar nasır oluşumu engelleniyor.

8. Deri deformasyon, sertleşme ve kalınlaşma bakımları

Özellikle ayak tabanında, uygunsuz basınç dağılımı, bası ve sürtünme nedeniyle oluşan sertleşme ve kalınlaşmalar, ağrısız, acısız şekilde özel bir cihaz yardımı ile inceltiliyor. Tekrar oluşmasını engellemek için ise bası giderici destek malzemesi kullanılıyor. Ciltteki ölü tabakalar temizlenerek uygun ürünlerle bakım yapılıyor. Düzenli bakım ile cilt canlı, pürüzsüz ve ince hale getirilebiliyor.

9. Çatlak topuk bakımları

Düzenli olarak derinin inceltilmesi ve yağlı kremlerle uygun bakım yapılması ile topuk çatlakları gideriliyor.


GYM CARDIO


Sports Club’ın geniş, ferah gym-cardio alanı egzersizinizi rahat ve konforlu bir şekilde yapmanızı sağlar. Uzman eğitmenlerimizin yapacağı ölçümler ve kişiye özel programlarla hedeflerinize sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

STÜDYO DERSLERİ

 • Pazartesi // Monday
  • 10:00 - 11:00
   STRONG BY ZUMBA (İNCİ)
  • 11:00-12:00
   CRUNCH AND STRETCHING (YASİN)
  • 18:00-19:00
   BUTS AND GUTS (BUĞRA)
  • 19:00 - 20:00
   PILATES EQUIPMENT (SEDA)
  • 20:00 - 21:00
   CYCLE (İNANÇ)
 • Salı // Tuesday
  • 07:00 - 07:30
   MAT PİLATES (BUĞRA)
  • 10:00 - 11:00
   BURN (YAŞAR)
  • 11:00 - 12:00
   PILATES (YAŞAR)
  • 18:30 - 19:00
   CRUNCH (AYDIN)
  • 19:00 - 20:00
   ZUMBA (DENİZ)
  • 20:00 - 21:00
   FUNCTIONAL TRAINING (İNANÇ)
 • Çarşamba // Wednesday
  • 10:00 - 11:00
   PILATES EQUIPMENT (SEDA)
  • 18:30 - 19:00
   MAT PILATES (YASİN)
  • 19:00 - 20:00
   BURN (YAŞAR)
  • 19:00 - 20:00
   CYCLE (İNANÇ)
  • 20:00 - 21:00
   BALANCE PILATES (AYDIN)
 • Perşembe // Thursday
  • 07:00 - 07:30
   PILATES EQUIPMENT (YİĞİT)
  • 10:00 - 11:00
   PILATES BALANCE (YAŞAR)
  • 11:00 - 12:00
   ZUMBA (DENİZ)
  • 18:30 - 19:00
   CYCLE CLIMBING (AYDIN)
  • 19:00 - 20:00
   PILATES EQUIPMENT (İNCİ)
  • 20:00 - 21:00
   BOSU TRAINING (AYDIN)
 • Cuma // Friday
  • 10:00 - 11:00
   H.I.I.T (İNCİ)
  • 18:30 - 19:00
   BOOTCAMP (BUĞRA)
  • 19:00 - 20:00
   CYCLE (İNAN)
  • 20:00 - 21:00
   PILATES (YİĞİT)
 • Cumartesi // Saturday
  • 11:00 - 12:00
   PILATES EQUIPMENT (SEDA)
  • 12:00 - 13:00
   CYCLE (YAŞAR)
 • Pazar // Sunday
  • 11:00 - 12:00
   BALANCE PİLATES (İNCİ)
  • 12:00 - 13:00
   ZUMBA (DENİZ)

  PILATES

  Vücudunuzun doğal duruş pozisyonunu kazanmasına ve eklem sakatlıklarının düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca core kaslarınızı çalıştırarak vücut kapasitenizi geliştirir.


 • PERSONAL TRAINING

  Size özel bir antrenörle çalışmak, ideal vücuda sahip olmanın en etkili yollarından biridir. Personal Training’i en doğru şekilde profesyonel eğitmenler eşliğinde Acıbadem Sports’ta tecrübe edeceksiniz.


  PILATES CIRCLE

  Pilates hareketlerini circle ile yapacağınız, vücut kaslarınızı doğru kullanmayı öğreten bir derstir. Yoğun karın ve omurga egzersizleri içerir. İç bacaklarınızı sıkılaştırır.


 • PILATES

  Vücudunuzun doğal duruş pozisyonunu kazanmasına ve eklem sakatlıklarının düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca core kaslarınızı çalıştırarak vücut kapasitenizi geliştirir.


 • SCHWINN CYCLE

  Kardiyovasküler ve fizikle kondisyonunuzu geliştiren, yağ yakarken aynı zamanda eğlendiren tempolu bisiklet dersidir.


 • ZUMBA

  Latin dans figürleri ile fitness hareketlerini birleştiren, dünyanın en popüler derslerinden, dans ederken kalori yakmanızı sağlayan bir derstir. Eğlenirken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.


 • FUNCTIONAL TRAINING

  Kendi vücut ağırlığınızı ve yardımcı ekipmanlar ile performansınızın sınırlarını geliştireceğiniz, yağ yakarken kardiyovasküker kapasitenizin ve kuvvetinizin nasıl üst düzeye çıktığını zaman içinde göreceksiniz.


 • STEP AEROBIC

  Step temel adımları ile yağ yakımınızı hızlandıracağınız kareografilerin sürekli değiştiği kardiyovasküler bir derstir.


 • TOTAL BODY

  Tüm vücudunuzu çalıştırıp hem yağ yakmanıza yardımcı olacak hem de kas kitlenizi artırarak sıkılaşmanızı sağlayan aynı zamanda vücudunuzu şekillendiren egzersizlere sahiptir.


 • YOGA FIT

  Alışılmış yoga tekniklerine ek olarak yoğun streching teknikleri ve kuvvet kazandıran hareketlerin kombine edildiği aynı zamanda hareketlerin akıcı şekilde yapılmasıyla kalp ve dolaşım sisteminizi kuvvetlendirecek bir derstir.


 • TAE BO

  Tekme ve yumrukların keyifli bir şekilde kullanıldığı, yoğun bir şekilde enerji harcaması ile yağ yakılarak aynı zamanda kondisyonunuzu geliştirdiğimiz eğlenceli bir derstir.


 • FULL BODY TRAINING

  Tüm vücudunuzu çalıştırıp hem yağ yakmanıza yardımcı olacak hem de kas kitlenizi artırarak sıkılaşmanızı sağlayan aynı zamanda vücudunuzu şekillendiren egzersizlere sahiptir.


  BUTTS AND GUTS

  Yoğun bir şekilde kalça ve bacak çalıştığınız sıkılaşmanıza yardımcı olacak bir derstir.


  BOSU BOOTCAMP

  Bosu ile birlikte yağ yakımınızı hızlandırırken, kas gelişiminizi ve dengenizi geliştiren bir derstir.


  CORE PILATES

  Özellikle core kaslarınızın aktif çalıştırıldığı çeşitli ekipmanların kullanıldığı pilates dersi. • Studio 1
 • Studio 2
 • Voleybol Sahası

SporSpa

 • Spor SPA
 • Masajlar


 • Spor SPA

  Spor SPA, günlük hayatın akışında yorulanlar için dingin bir mola yeri; stresten arınmalarını sağlayan bir merkez.

  Zarif tasarımıyla SPA merkezimiz sizlere zihin, beden ve ruh gelişimi için ideal bir ortam sunar. Profesyonel terapistlerimiz zihninizi tazeleyip bedeninizi yenilerken duyularınızı eşsiz bir yolculuğa çıkarır.


 • Spor SPA Masajı

  İsveç, Thai, Derin Doku ve Ayak masajlarını biraraya getiren masaj terapisidir. Bu masajda kullanılan özel yağlar ise rahatlamanızı, vücudunuzun ısınmasını ve dinçleşmesini sağlar.

  50-80 dakika

  Dört El Masajı

  Vücuttaki gerilimi gidermek ve derin bir rahatlık sağlamak üzere harmoni içinde yapılan masaj sizi dinlendirir.

  60 dakika

  Aromaterapi Deneyimi

  Günün getirdiği stres ve gerginlikten uzaklaştırır, vücudunuza ve zihninize yeniden denge getirir. Doğu ve batının en iyi masaj türlerini birleştiren gerçek ve geleneksel aromaterapi vücut masajı.

  60 - 90 dakika

  Stres Atıcı Gevşetme Masajı

  Spor yaptıktan veya fiziksel stres dolu bir günün sonunda sertleşmiş, sıkılaşmış ve bitkin kaslar ile eklemler için hazırlanmış, tüm vücuda uygulanan derin ve amacına uygun bir masajdır.

  60 - 90 dakika

  Sırt Masajı

  Kas gerginliğini azaltıcı, ağrı ve acı hafifletici derin doku sırt masajı.

  30 dakika

  Ayak Masajı

  Sinir sistemi üzerinde etkili olan bu masaj da ayak altındaki "akupressur" noktalarına yapılan saniyelik baskılarla, baş ağrınızdan kurtarır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve kan basıncınızı düzenler.

  30 dakika

  Shiatsu Masajı

  Parmak tazyiki anlamına gelir. Bedenin kendi kendini iyileştirme enerjisini dengeleyen Japonya'nın geleneksel tedavi sanatı.

  60 dakika

  Thai Masajı

  Baskı noktalarının kullanıldığı Thai Yoga masajı, kasları uzatan esnetme ve kollarla uygulanan baskı hareketleriyle vücuttaki gerilimi azaltarak ve sertleşmiş kasları gevşeterek hareket serbestliği ile rahatlama sağlar. Herhangi bir yağ kullanılmadığı için masajdan sonra giysiler rahatlıkla giyilebilir.

  90 dakika

  Bali Masajı

  Hafif, rahatlatıcı ve dinlendirici hareketlerle yapılan otantik bali tarzı masaj, vücuttaki gerilimin giderilmesini sağlar, zihin ve vücut dengesini düzenler.

  50 - 80 dakika

  Hint Usulü Baş Masajı

  Champissage olarak da bilinen Hint usulü baş masajı, kan dolaşımını hızlandırmak ve enerji kanallarını yönlendirmek için baş boyun bölgesi ile yüze nazikçe basınç uygulamayı kapsar.

  30 dakika

  Bali Tarzı Lulur Ritüeli

  Bu geleneksel seremoni vücudunuzu rahatlatan bir vücut masajıyla başlar. Lulur otantik hazırlık derin bir arınma sağladıktan sonra nazik bir peeling süreciyle devam eder.

  90 dakika

  Eşsiz Vücut Peelingi

  Hindistan cevizi ve deniz tuzu sizi yatıştırıp yumuşatır. Kan dolaşımını hızlandıran ve selülite neden olan yağ katmanlarını parçalayan kahvenin aromatik harikasıyla gerçek benliğiniz bir yıldız gibi parlar.

  30 dakika

  Selülit Masajı

  Selülit masajı, kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir. Vücutta lokal fazlalık ve selülite neden olan toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırarak dokuların taze oksijenle dolmasını sağlar. Deri altı kan dolaşımı aktive edildiğinden, doku canlanır.

  50 dakika

  Mini Yüz Bakımı

  Bakıma temizleyici uygulamasıyla başlanır. Peeling, cildinize uygun maske ve yüz masajı sayesinde en iyi sonuç sağlanır.

  30 dakika


İLETİŞİM

ADRES:

Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:10 34349 Fulya, Beşiktaş

TELEFON:

+90 212 261 42 42

FAX:

+90 212 215 52 20

E-POSTA:

info@acibademsports.com.tr


YUKARI